В'язані комплекти для новонароджених оптом

Фильтр
В'язаний набір для новонароджених (комбінезон-конверт, ковдра, шапочка), для хлопчика "бежеве диво 2" В'язаний набір для новонароджених (комбінезон-конверт, ковдра, шапочка), для хлопчика "бежеве диво 2"
Модель: КВ10
У наявності
1000 грн ціна оптом від 1 шт.
0
В'язаний набір для новонароджених (комбінезон-конверт, ковдра, шапка), для хлопчика "джинсовий стиль 2" В'язаний набір для новонароджених (комбінезон-конверт, ковдра, шапка), для хлопчика "джинсовий стиль 2"
Модель: КВ9
У наявності
1000 грн ціна оптом від 1 шт.
0
В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон, конверт-ковдра, шапка), для дівчинки "Персиковий рай 2" В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон, конверт-ковдра, шапка), для дівчинки "Персиковий рай 2"
Модель: КВ7
У наявності
1000 грн ціна оптом від 1 шт.
0
В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон-конверт, ковдра, шапочка), для дівчинки "Перлинка 2" В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон-конверт, ковдра, шапочка), для дівчинки "Перлинка 2"
Модель: КВ8
У наявності
1000 грн ціна оптом від 1 шт.
0
В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон-конверт, ковдра, шапочка), для дівчинки "Сніжинка 2" В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон-конверт, ковдра, шапочка), для дівчинки "Сніжинка 2"
Модель: КВ6
У наявності
1000 грн ціна оптом від 1 шт.
0
В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон, конверт-ковдра, шапочка), для дівчинки "Персиковий рай" В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон, конверт-ковдра, шапочка), для дівчинки "Персиковий рай"
Модель: КВ5
У наявності
1000 грн ціна оптом від 1 шт.
0
В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон, конверт-ковдра, шапка), для хлопчика "джинсовий стиль" В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон, конверт-ковдра, шапка), для хлопчика "джинсовий стиль"
Модель: КВ4
У наявності
1000 грн ціна оптом від 1 шт.
0
В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон, конверт-ковдра, шапочка), для хлопчика "бежеве диво" В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон, конверт-ковдра, шапочка), для хлопчика "бежеве диво"
Модель: КВ3
У наявності
1000 грн ціна оптом від 1 шт.
0
В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон, конверт-ковдра, шапочка), для дівчинки "Сніжинка" В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон, конверт-ковдра, шапочка), для дівчинки "Сніжинка"
Модель: КВ2
У наявності
1000 грн ціна оптом від 1 шт.
0
В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон, конверт-ковдра, шапочка), для дівчинки "Перлинка" В'язаний набір для новонароджених, (комбінезон, конверт-ковдра, шапочка), для дівчинки "Перлинка"
Модель: КВ1
У наявності
1000 грн ціна оптом від 1 шт.
0

Народження дитини-свято, подія, яка вимагає підвищеної уваги з боку близьких. Поява в родині малюка вносить нові яскраві фарби в повсякденну суєту. Спеціально для урочистої зустрічі крихти з перинатального центру ви можете замовити оригінальні в'язані комплекти. Це речі, які відрізняються високою якістю і завжди користуються попитом. Ми пропонуємо витончені і красиві конверти на виписку для новонароджених оптом від виробника, які обов'язково сподобаються новоспеченим мамам і татам. Для створення чарівних комплектів SHELA використовує перевірену сировину від імпортних брендів. У нас в колекції продемонстрована Дитячий одяг для малюків, яка відповідає численним вимогам. До них відносяться:

 • тактильно приємні відчуття, м'якість;
 • висока теплоізоляція;
 • гігроскопічність і повітропроникність;
 • різноманітність колірних відтінків.

Рекомендуємо підібрати і купити конверти на виписку для новонароджених оптом за доступними цінами, щоб поповнити асортимент свого магазину і розраховувати на збільшення прибутку. Якісні і красиві комплекти включають м'яку ковдру, акуратний і комфортний комбінезон, облягаючі шапки для новонароджених.

Комплекти на виписку з пологового будинку: купити оптом

SHELA розробляє унікальні дизайни, використовує натуральні і сумішеві тканини при виготовленні комплектів для малюків. Всі в'язані вироби оптом і з доставкою по Україні можна замовити через офіційний сайт компанії. Білосніжні, молочні, бежеві, перлинні, «джинсові», персикові — відтінки палітри підбираються з любов'ю і ніжністю. Тому в'язаний Дитячий одяг від нашого бренду виглядає красиво, добротно і відрізняється практичністю в експлуатації. Вона підходить дівчаткам і хлопчикам, які тільки починають шлях, прикрашає і захищає від перегріву, охолодження, опадів, вітру та інших негативних погодних умов. Ми працюємо з тканинами, у складі яких:

 • натуральна вовна;
 • акрил;
 • поліамід і еластан.

Такий склад текстильних матеріалів дозволяє створювати конверти для новонароджених гідної якості. Вони відповідають широким споживчим запитам, виглядають красиво і акуратно, підкреслюють всю важливість моменту. Якщо ви вибираєте в інтернет-магазині Набори на виписку оптом від виробника, врахуйте всі нюанси. Це колір, якість і комплектність. Замовляючи речі для самих маленьких, наші клієнти отримують можливість для збільшення прибутку за рахунок значного асортименту. Реалізація в'язаних конвертів-один з популярних напрямків діяльності. Наша компанія виступає в ролі відповідального постачальника і пропонує ШВИДКУ доставку, зручні варіанти оплати, низькі ціни і відмінну якість.

Набір для виписки з в'язаного трикотажу-універсальне рішення за якістю і дизайну. У нас представлені класичні варіації, які зроблять момент повернення мами з малюком додому ще більш зворушливим. Ніжна колірна палітра, традиційна в'язка, натуральні волокна — за естетику і комфорт крихти можна не турбуватися. У в'язаних конвертів чимало переваг:

 • колористичне розмаїття;
 • універсальність - для хлопчиків і дівчаток можна підбирати індивідуальні відтінки;
 • затишок і збереження тепла-хороші гріють властивості від вовни і акрилу;
 • відсутність парникового ефекту-одяг для самих маленьких допомагає створювати оптимальний мікроклімат. Незалежно від сезону забезпечується ефективна терморегуляція.

Компанія SHELA організовує регулярні поставки якісних наборів для новонароджених з ковдрочками, шапочками і конвертами-комбінезонами. Ми співпрацюємо з підприємцями, які відповідально підходять до продажів і націлені на позитивний пролонгований результат. Ви можете вибрати продукцію дрібним оптом і замовити пробну партію, щоб упевнитися в якості. Товари для малюків від виробника — гарантія своєчасного отримання наборів на виписку, оновлення колекцій. Консультанти допоможуть визначитися з вибором, щоб зроблене замовлення підвищив популярність вашого бізнесу, допоміг збільшити число задоволених клієнтів.